תקנון

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך מתייחס לנשים ולגברים כאחד. 

1. הקדמה

אתר “עולם התוכן של עופר” (להלן “האתר”) הוא אתר ייצוגי עבור התוכן והספרים של עופר זאבי והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן. כל המבצע פעולה כלשהי (שימוש כלשהו ו/או קניה וכיו”ב) באתר “עולם התוכן של עופר" מצהיר כי קרא, הבין, מקבל ומסכים לתנאים המפורטים בתקנון האתר על כל תנאיו וכי הוא משתמש באתר בכפוף לתנאיו וכי אין לו ו/או לא תהיה לו ו/ או למי מטעמו כל טענה ו/ או תביעה ו/או דרישה כנגד בעלי האתר ו / או מפעיליו ו/ או מי מטעמם.
בנוסף, השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, קבצים, דפי תוכן ומדיה (כגון תמונות וסרטונים) עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.
הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

2. קניין רוחני

כל הזכויות על התוכן באתר שמורות לעופר זאבי. המידע באתר, לרבות הדומיין ושם הדומיין, עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של "עולם התוכן של עופר" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור בכתב מראש מאתר “עולם התוכן של עופר”. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד תוכן, פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה מבלי לקבל אישור בכתב מהאתר.

3. תוכן האתר

בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג’ או אחרים, ייתכנו הפרעות בזמינות האתר. כתוצאה מכך, אין באפשרות האתר להתחייב לזמינותו בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. במידה ויופיעו באתר קישורים לאתרים חיצוניים, אין הדבר מבטיח כי מדובר באתרים בטוחים וביקור בהם נעשה על דעתו ואחריותו האישית בלבד של המשתמש באתר. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותו הבלעדית של “עולם התוכן של עופר” ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה למעט במקרים בהם צוין אחרת. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר ו\או מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע – מוסכם בזאת כי למשתמשים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “עולם התוכן של עופר”.

5. מדיניות פרטיות והודעה בדבר שימוש ב"קוקיז"

הפרטיות של המבקרים באתר חשובה להנהלת האתר מאוד והיא מחויבת לשמור עליה. השימוש באתר כרוך בהסכמה לשימוש בעוגיות ותגי מעקב כבר ברגע ביקורכם הראשון. האתר "עולם התוכן של עופר" עשוי לאסוף, לאחסן ולהשתמש במידעים שונים של המשתמש ושימושי המשתמש באתר. לא נספק, ללא הסכמתך המפורשת, את המידע האישי שלך לצד ג' כלשהו לצורך שיווק ישיר של צד שלישי או אחר. אנו ננקוט באמצעי זהירות טכניים כדי למנוע אובדן, שימוש לרעה או שינוי של המידע האישי שלך. אנו נשמור את המידע האישי של הלקוח בשרתים המאובטחים שלנו. אתרים אלו מוגנים באמצעות סיסמה וחומת האש שלנו. אנו עשויים לחשוף את המידע האישי שלך ככל שנידרש לכך על פי חוק או בהקשר להליכים משפטיים בהווה או בעתיד. למעט נקודה זו, לא נספק את המידע האישי שלך לצדדים שלישיים. כלל העסקאות הכספיות האלקטרוניות שיושמו באמצעות אתר האינטרנט שלנו מוגנות ע"י טכנולוגיות הצפנה. 
אתר זה עשוי להשתמש ב"קוקיז" (בעיקר בהקשר של משתמשים רשומים ומנויים) ובפעולות ניתוח נתונים פנימיים בכדי לתעד ולנתח באופן אנונימי תנועת גולשים, הרגלי גלישה באתר וניתוח הקלקות וזמני שהייה. בכל העת ופרט מאותם גולשים המחוברים לאתר, המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

6. איזור שיפוט

משתמשי האתר מסכימים כי במידה וקיימת מחלוקת בינם להנהלת האתר, אותה מחלוקת תימצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

7. אספקת המוצר

האתר יספק את המוצרים שהוזמנו, בתנאי שהמוצר המוזמן מצוי במלאי שבידי האתר וכן בתנאי שבבעלות רוכש המוצרים נמצא כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסולקו בישראל, וחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את עסקת הרכישה שביצעת. במידה והתשלום בוצע באמצעי תשלום אחרים, בהנחה שאותו אמצעי תשלום נתמך באתר, יסופקו המוצרים בתנאי שהעסקה אושרה על ידי הנ”ל.
האתר לא יהיה אחראי לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתו, כדוגמת תקלות, עיכובים, כוח עליון, מלחמה, מזג אוויר קיצוני, שביתות או השבתות במשק ובשירותי הדואר או חברת/ות המשלוחים, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך העברת המשלוח אל הלקוח של “עולם התוכן של עופר” או תקלות הקשורות למפיץ הדיגיטלי של הספרים.
אם המוצרים אזלו, תבוטל המכירה, יזוכה התשלום ולצרכן תימסר הודעה.
אם חברת כרטיסי האשראי לא אישרה את החיוב, לא נהיה חייבים לספק את המוצרים שהוזמנו. כמו כן אין האתר מתחייב (ואף לא יכול) ליידע את הלקוח על אי אישור החיוב.
אם הצרכן חוייב בטעות, הינו מתבקש להודיע לנו ואנו נדאג לזיכוי מתאים.
אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.

8. מדיניות משלוחים

הספר "המדריך לסטוריטלינג שיווקי ואישי" מוצע בפורמט דיגיטלי בלבד. במידה ובהמשך הוא יוצע למכירה בפורמט מודפס, יחולו עליו התנאים הבאים:
המחירים באתר כוללים דמי משלוח דואר בארץ בלבד.
זמן אספקה של שליח עד הבית, בישראל, הינו עד 7 ימי עסקים, למעט עסקאות של מכירה מוקדמת (ראה סעיף 9).
הנהלת האתר אינה נושאת בכל אחריות לעיכובים בקבלת המוצר שיגרמו על ידי “דואר ישראל” או חברת השליחויות. 
משלוחים במסגרת “שליח עד הבית” הינם כפופים ליישובים בהם רשות הדואר מבצעת מסירה אישית עד דלת הלקוח, על פי רשימת הישובים שפורסמה על ידם. ביישובים אשר לא מופיעים ברשימה, המשלוח יועבר למזכירות היישוב/בית הדואר לאיסוף על ידי הלקוח.
לגבי משלוח לחו"ל: לקוחות המעוניינים בכך יצרו קשר עם מנהל האתר באמצעות טופס "צרו קשר". המחיר ייקבע בהתאם לתעריף משלוח הדואר לכתובתם בחו”ל. הלקוחות יבצעו תשלום לאתר “עולם התוכן של עופר” בעבור הספר\ים והמשלוח על פי תעריפי “דואר ישראל” בדואר אוויר ולפי משקל הספר\ים.
במידה והמשלוח לא הגיע אל הלקוח או אבד בדואר עד 30 יום ממועד שליחת המשלוח בדואר/חברת שליחויות לאחר פנייתו אל מנהלי האתר, תתבצע  בדיקה של מנהלי האתר מול “דואר ישראל”. 
אי אספקה בעקבות אירועים שאינם בשליטת מנהלי האתר (סעיף 7) לא יזכו את הלקוח בפיצוי או זיכוי על העסקה.
לאחר בירור מנהלי האתר והסכמה כי המוצר אבד שלא על פי אירועים המוזכרים בסעיף 7, יישלח מוצר חדש אל הלקוח על פי הפרטים המצויים בהזמנה של המוצר שאבד ותוך שבעה ימי עסקים ולפי דרך האספקה המקורית.
היה והלקוח בוחר לבטל את העסקה בשל אי אספקה במועדה (למעט האירועים המוזכרים בסעיף 7) ולא להמתין למוצר החדש שיישלח אליו, הוא יזוכה בהפחתה של דמי טיפול של 5% מהתשלום הנקוב בהזמנה.
היה והלקוח לא הודיע למנהלי האתר או למו”ל “עולם התוכן של עופר”, על אי הגעת המשלוח בטווח של 30 יום ממועד המשלוח, הלקוח לא יוכל לבוא בשום טענה אל מנהלי האתר ולא לדרוש פיצוי או זיכוי על הרכישה.
במידה והמוצר אזל מהמלאי ולא ניתן לספקו, ישלח ללקוח דואר אלקטרוני המודיע על ביטול הזמנה וזיכוי הלקוח בעלות כפי שמופיעה בהזמנה עבור המוצר שאבד.
במקרה של בחירת איסוף עצמי – בעלי האתר יצרו קשר עם הלקוח בתוך 2 ימי עסקים לכל היותר על מנת לתאם איסוף. כתובת האיסוף בתוך הערים יכול להשתנות מפעם לפעם. כתובת מדויקת לאיסוף תינתן בעת יצירת הקשר עם הלקוח.

9. מכירה מוקדמת / מחירי מבצע ותקופת קמפיין

מכירה מוקדמת תיחשב מכירה טרום הוצאת הספר לאור ובידיעת הלקוח כי הוא משלם תעריף נמוך עבור הספר/ים בשל עובדה זו ויקבל את המוצר לאחר הוצאתו לאור.
המכירה המוקדמת מוגבלת לתקופת הקמפיין שהוא התאריך שנבחר על ידי מנהל האתר לתחילת וסיום המכירה ובמחירי המבצע. הנהלת האתר רשאית לקצרו או להאריכו כראות עיניה. משלוח ספר שנרכש במכירה מוקדמת יעשה תוך 7 ימי עסקים מיום הגעת הספר אל משרדי האתר מבית הדפוס. הלקוחות יקבלו הודעה על זמינות הספר/ים ועדכון על המשלוחים בהתאם לבחירתם בהזמנה (שליח או דואר רשום או איסוף עצמי בתיאום מראש). 
הזמנות שבוצעו במהלך תקופת הקמפיין של המכירה המוקדמת ולא שולמו על ידי הלקוח בתוך 2 ימי עסקים ממועד הפקת ההזמנה מכל סיבה שהיא, יבוטלו. אין חובה על האתר או מי מטעם המו”ל, ליצור קשר עם הלקוח במקרה הנ”ל.
הלקוח יקבל התראה במייל בדבר ביטול ההזמנה בשל אי תשלום ולא תהיה לו טענה או מענה באשר לביטול ההזמנה. הזמנות שלא שולמו, לא יטופלו.
ברגע סיום תקופת הקמפיין תתבטלנה הההזמנות שלא שולמו.
מחירי המבצע אינם נשמרים לאחר סיום תקופת המכירה המוקדמת/ תקופת הקמפיין (על הלקוח לבצע את התשלום תוך 2 ימי עסקים אחרת ההזמנה תבוטל ראו לעיל’) והנהלת האתר רשאית לשנות את המחירים בהתאם לרצונה.
ימי עסקים –  ימים א’ עד ה’, ואינם כוללים ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג, מועדי ישראל וימי שבתון כלליים במשק.

10. ביטול עסקה

ביטול העסקה דרך האתר יתבצע בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר.
הודעה על ביטול העסקה תימסר למנהלי האתר בדוא"ל: info@ofercontent.com

בעת ביטול עסקה עקב פגם במוצר, עקב אי התאמה בין המוצר שסופק לבין המוצר שהוזמן, או בשל אי שליחת המוצר במועד שנקבע, כספו של הלקוח יושב לו בתוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול ולא יגבו דמי ביטול מהלקוח. אתר "עולם התוכן של עופר" משאיר לעצמו את הזכות לאיסוף המוצר בתיאום עם הלקוח/ה.
במקרה של חזרת המשלוח למשרדי האתר במעטפה המקורית בשל מען לא ידוע/כתובת שגויה שניתנה על ידי הלקוח וכן במקרה בו הלקוח יקבל התראה מ”דואר ישראל” על הגעת המשלוח לסניף הדואר, ולא יאסוף את המשלוח בזמן והמשלוח יחזור למשרדי האתר על ידי “דואר ישראל”: עם קבלת המוצר בחזרה במשרדי האתר, הלקוח יוזמן לאסוף הזמנתו במשרדי האתר בתיאום מראש.
אם יבחר הלקוח שמנהלי האתר ישלחו שוב את המוצר, יציין כתובת מפורשת קיימת והמוצר ישלח אליו במימון דמי המשלוח על ידי הלקוח ולאחר חיובו באשראי בתוספת לדמי טיפול של 5%.
במידה והלקוח יחליט על ביטול העסקה עקב אי איסוף הסחורה (מהסיבות לעיל – כתובת שגויה או אי איסוף בזמן מסניף הדואר), תבוטל העסקה ויבוצע זיכוי כספי ללקוח בהפחתת דמי המשלוח בדואר רשום (לפי המשקל של המשלוח ועל פי תעריפי רשות הדואר) ששולמו ע”י האתר.
אין חובה על האתר ליצור קשר עם הלקוח במקרים הנ”ל וככל שהאתר לא יצר קשר ו/או לא הצליח ליצור קשר עם הלקוח לא ישלח האתר את המוצר אשר ביקש הלקוח לרכוש כאמור.

בעת ביטול עסקה שלא מהטעמים שצויינו בסעיף 10 לעיל, לפי החוק, הלקוח אינו זכאי לקבל החזר כספי לאחר ביטול עסקה לרכישת ספר, מכוון שזכות הביטול לא חלה על מוצרים שניתן להקליט, לשעתק, לשכפל, במידה שהצרכן פתח את אריזתם המקורית. אולם אם הספרים יחזרו למשרדי האתר בכתובת עופר זאבי, רחוב הדודאים 1, ראש העין 4807401, באריזתם המקורית וללא פגם, יוחזר כספו של הלקוח בתוך 14 ימים, מיום קבלת המוצר במשרדי האתר, למעט דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ובניכוי דמי המשלוח בדואר רשום או משלוח עם שליח עד הבית לפי משקל המשלוח ותעריפי דואר ישראל. למען הסר ספק המוצר יוחזר למשרדי האתר על חשבון הלקוח.

במקרה של החזרת מוצר פגום אל משרדי האתר, האתר זכאי לתבוע את הלקוח בשל ירידה בערך המוצר.

הנהלת האתר מתחייבת לפקח על החשבון על מנת להגביל את השימוש בו על ידי קטינים ולנוע גישה לילדים מתחת לגיל 16. 

שירות לקוחות: לגבי כל שאלה לגבי המוצרים המוצגים באתר, כתבו לנו דרך "צרו קשר". טלפון לבירורים: 0545-771731.